دانلود(تحقیق درباره معرفی روشهای نوین مدیریت )

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 26 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه آنچه می خوانید متحقیق درباره معرفی روشهای نوین مدیریت |1763075|aks2029463|تحقیق درباره معرفی روشهای نوین مدیریت ,روشهای نوین مدیریت ,مدیریت
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق درباره معرفی روشهای نوین مدیریت هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 26 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

آنچه می خوانید متن فیلمی آموزشی با عنوان ( پرواز بوفالوها) می باشد که در آن آقای جیمز پلاسکو به معرفی روش های نوین مدیریت پرداخته است. لازم به توضیح است که به دلیل پاره ای ملاحظات نوشتاری متن فیلم با اندک تصرف و تلخیص از نظر گرامیتان خواهد گذشت. می خواهم در مورد تغییرات دنیا کنونی که به شکل چشمگیری بر روش کسب و کار تاثیر گذارده است و روش برخوردی که برای باقی ماندن و ادامه بقا در قرن بیستم و یکم به آن نیازمندیم ، سخن بگویم . من چهل و سه سال است که در بازار کار هستم و سی سال اول آن را دقیقا می دانستم که چه باید بکنم. وظیفه من به عنوان رهبر شرکت و عنوان مدیر سازمان بسیار روشن بود می بایست برنامه ریزی ، سازماندهی و کنترل با هم می کردم و مطمئن می شدم که امور به همان شکل که انتظار می رفت انجام شده است . تصمیم گیری در سازمان با هم بود اگر کار خاصی در سازمان می بایست انجام می پذیرفت ، من باید مطمئن می شدم که فرد مناسب اقدام صحیحی را در زمان مناسب انجام داده است.

این روش در سی سال اول زندگی کار من کما بیش جواب داد. سپس حادثه ای رخ داد که سبب شد در روش هدایت و پیشبرد شرکت و همچنین عملکردم در کلاس هایی که تدریس می کردم و نظرات مشورتی که به افراد می دادم ، تجدید نظر کنم.

مرگ یکی از دوستان همکارم موجب شد تا پرسش هایی را با خود مطرح کنم. به خود گفتم که چرا با این شدت کار می کنم ؟ چرا این میزان از وقتم را صرف کار می کنم ؟ آیا من با این سخت کوشی در صدد ایجاد کار بزرگی هستم ؟ یا تلاش من برای ایجاد یک مجلس ختم بزرگ است؟ بنابر این هیچ گاه از این تلاش ها لذتی نخواهم برد. آیا من با این شدت تلاش می کنم تا خودم لذت ببرم ؟ یا تلاش می کنم زمینه خوبی برای بازماندگانم به وجود بیاورم؟مطالب دیگر:
🔍پاورپوینت فصل سوم علوم تجربی پایه نهم به دنبال محیطی بهتر برای زندگی🔍پاورپوینت فصل دوم علوم تجربی پایه نهم رفتار اتم ها با یکدیگر🔍پاورپوینت فصل اول علوم تجربی پایه نهم مواد و نقش آنها در زندگی🔍پاورپوینت درس هفدهم فارسی پایه نهم شازده كوچولو🔍پاورپوینت درس شانزدهم فارسی پایه نهم آرزو🔍پاورپوینت درس چهاردهم فارسی پایه نهم پیدای پنهان🔍پاورپوینت درس سیزدهم فارسی پایه نهم آشناي غريبان، ميلادِ گل🔍پاورپوینت درس دوازدهم فارسی پایه نهم پيام آور رحمت🔍پاورپوینت درس یازدهم فارسی پایه نهم زنِ پارسا🔍پاورپوینت درس دهم فارسی پایه نهم آرشی دیگر🔍پاورپوینت درس نهم فارسی پایه نهم راز موفّقيّت🔍پاورپوینت درس هشتم فارسی پایه نهم هم زيستي با امامِ ميهن🔍پاورپوینت درس هفتم فارسی پایه نهم پرتوِ اُميد🔍پاورپوینت درس ششم فارسی پایه نهم آداب زندگاني🔍پاورپوینت درس چهارم فارسی پایه نهم هم نشين🔍پاورپوینت درس سوم فارسی پایه نهم مثل آيینه، كار و شايستگي🔍پاورپوینت درس دوم فارسی پایه نهم عجايبِ صُنعِ حق تعالي🔍پاورپوینت درس اول فارسی پایه نهم آفرينش همه تنبيه خداوندِ دل است🔍پاورپوینت پودمان یازدهم کار و فناوری پایه نهم هدایت تحصیلی حرفه ای🔍پاورپوینت پودمان دهم کار و فناوری پایه نهم صنایع دستی (برجسته کاری روی فلز مس)🔍پاورپوینت پودمان نهم کار و فناوری پایه نهم پایش رشد و تکامل کودک🔍پاورپوینت پودمان هشتم کار و فناوری پایه نهم خودرو🔍پاورپوینت پودمان هفتم کار و فناوری پایه نهم عمران🔍پاورپوینت پودمان ششم کار و فناوری پایه نهم تأسیسات مکانیکی🔍پاورپوینت پودمان پنجم کار و فناوری پایه نهم برق